Veteráni pod Zámkem 2022

Po roce se opět uvidíme pod zámkem v Dobřichovicích na populární výstavě Veteráni pod zámkem. Tentokrát pod zámkem kromě klasických nebo sportovních historických automobilů značek Tatra, Praga, Wikov, Walter, Škoda, Aero, Zbrojovka Brno, Jawa, ČZ, Jaguar, Mercedes-Benz, Rolls-Royce, Lincoln, Chevrolet, uvidíte stroje užitkové, zejména různé druhy traktorů Zetor, nákladních automobilů Tatra nebo krásný autobus Škoda 706 RTO. V roce 2022 se také více zaměříme na bohatý doprovodný program pro děti, které se rozhodně nebudou na výstavě nudit. Opět se budeme snažit, aby to byla pro účastníky i návštěvníky příjemná událost.

Na jednom místě uvidíte zhruba 150 zajímavých strojů v prostředí Dobřichovického podzámčí a blízkého okolí.

Přímo na zámku bude také probíhat výstava automobilového malíře Jurije Shevchuka, kde uvidíte krásné automobilové malby.

Po celý den bude hrát živá kapela i reprodukovaná dobová hudba.

Stánek s dobrým občerstvením, skvělým místním pivem MMX a kvalitní kávou bude návštěvníkům k dispozici u vstupu.

Místo konání: Dobřichovice (zámek)

Datum: 21. 5. 2022

Vstupné: 150 Kč (děti do 12 let zdarma)

(vstupenky budou k prodeji přímo na místě konání akce)

Pro děti bude připravený doprovodný program

Každý návštěvník dostane na ruku pásek (může tedy libovolně procházet akcí a vracet se)!

Parkování automobilem:

Parkování pro návštěvníky bude možné pod mostem na pravém břehu řeky Berounky a zejména na parkovišti u nádraží města Dobřichovice, kde o víkendech nebývá moc aut – parkoviště u nádraží má navýšené kapacity!

Adresa akce Veteráni pod zámkem: Křižovnické náměstí, Dobřichovice. Pohodlně dostupné z parkoviště pod mostem a z parkoviště u nádraží.

Cesta vlakem:

Z Prahy (Hlavní nádraží, Smíchovské nádraží) – směr Beroun – zastávka Dobřichovice (pásmo 1) – cesta trvá kolem 21 minut.

Z Berouna – směr Praha Hlavní nádraží / Smíchovské nádraží – zastávka Dobřichovice (pásmo 1) – cesta trvá kolem 19 minut.

© 2024 Veteran Car Club Dobřichovice