Slavnost historických vozidel v Dobřichovicích

Veteráni pod Zámkem 2024

 

Zapomeňte na čekání, výstava Veteráni pod Zámkem 2024 je tu! V neděli 19. května od 10:00 do 15:30 se opět setkáme v malebném prostředí pod dobřichovickým zámkem, kde se bude konat oblíbená výstava Veteráni pod Zámkem. Tento rok se můžete těšit na ještě pestřejší výběr historických vozidel. Od klasických automobilů Aero, Tatra, Praga, Škoda až po sportovní modely od renomovaných výrobců jako Jaguar, Mercedes-Benz, Porsche nebo Chevrolet. K těmto skvostům se přidají i užitková vozidla, včetně širokého spektra traktorů a nákladních vozidel.

Naším cílem je, aby každý odcházel s úsměvem a zážitkem, na který bude rád vzpomínat.

Připravujeme pro vás expozici více než 200 unikátních vozidel, která budou vystavena v kouzelném prostředí podzámčí Dobřichovic a jeho okolí.

Celý den pro vás bude hrát živá kapela a zazní i autentická dobová hudba, aby atmosféra byla co nejvíce přátelská a klubová. 

Pro vaše potěšení po prohlídce vozidel budou připraveny stánky s výbornými pokrmy, vynikajícím místním pivem MMX a prvotřídní kávou, které najdete hned u vstupu.

Přijďte s námi sdílet lásku k historickým vozidlům a užít si den plný nezapomenutelných zážitků!

Místo konání: Dobřichovice (zámek)

Datum: neděle 19. 5. 2024 od 10:00 do 15:30 

Vstupné: 150 Kč (děti do 12 let zdarma)

(vstupenky budou k prodeji přímo na místě konání akce)

Každý návštěvník dostane na ruku pásek (může tedy libovolně procházet akcí a vracet se)!

Parkování automobilem:

Parkování pro návštěvníky bude možné pod mostem na pravém břehu řeky Berounky a zejména na parkovišti u nádraží města Dobřichovice, kde o víkendech nebývá moc aut – parkoviště u nádraží má navýšené kapacity!

Adresa akce Veteráni pod zámkem: Křižovnické náměstí, Dobřichovice. Pohodlně dostupné z parkoviště pod mostem a z parkoviště u nádraží.

Cesta vlakem:

Z Prahy (Hlavní nádraží, Smíchovské nádraží) – směr Beroun – zastávka Dobřichovice (pásmo 1) – cesta trvá kolem 21 minut.

Z Berouna – směr Praha Hlavní nádraží / Smíchovské nádraží – zastávka Dobřichovice (pásmo 1) – cesta trvá kolem 19 minut.

© 2024 Veteran Car Club Dobřichovice