Veteráni pod Zámkem 2018

 

Přijďte se podívat na unikátní výstavu historických vozidel, motocyklů a youngtimerů do Dobřichovic, na místní zámek. Uvidíte velmi zajímavé stroje, které jsou schovány převážně v soukromých garážích a sbírkách. Můžete se těšit na zahraniční automobily značek Bugatti, Jaguar, Ferrari, Mercedes-Benz, BMW, Rolls-Royce, Harley-Davidson nebo na klasické domácí značky Tatra, Praga, Wikov, Walter, Škoda, Aero, Zbrojovka Brno, Jawa a ČZ.

Na jednom místě uvidíte zhruba 50 zajímavých strojů v prostředí Dobřichovického podzámčí a blízkého okolí.

Další zajímavostí bude například účast historického sportovního vozu Wikov 7/28 Sport s patinou z roku 1928, který účinkoval v povedeném českém seriálu První republika, sbírka motocyklů hradní stráže nebo Tatra 87, která Prahou vezla rockového bubeníka světoznámé skupiny Rolling Stones, Charlieho Wattse.

Přímo na zámku bude také probíhat výstava automobilového malíře Jurije Shevchuka, kde uvidíte krásné automobilové malby.

Oficiální ukončení akce v 16:00 – od 16:30 se v centru města Dobřichovice (ulice 5. května a Fügnerova) uskuteční spanilý průjezd vozů značky Chevrolet Corvette, případně dalších amerických vozidel – veteránů, youngtimerů.

Po celý den bude hrát živá kapela i reprodukovaná dobová hudba.

Stánek s dobrým občerstvením, skvělým místním pivem MMX a kvalitní kávou bude návštěvníkům k dispozici u vstupu.

Místo konání: Dobřichovice (zámek)

Datum: 19. května od 10:00 do 16:00

Vstupné: 100 Kč (děti do 15 let zdarma)

(vstupenky budou k prodeji přímo na místě konání akce)

© 2018 Veteran Car Club Dobřichovice